www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A BázisNet Kft. Magyarország leginnovatívabb biztosítási alkuszi rendszereket
fejlesztő cége új, talpraesett munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • online alkalmazások fejlesztése
  • kisebb rendszergazdai feladatok elvégzése
  • segítségnyújtás a felhasználók részére
  • folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • php, javascript, yii programnyelvek ismerete
  • SQL adatbáziskezelő rendszerek készségszintű használata
  • felsőfokú vagy OKJ informatikai végzettség
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • biztosítási tapasztalat előny

Amit mi biztosítunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • folyamatos fejlődés
  • kimagasló fizetés
  • hosszú távú együttműködés

Ha szeretnéd megmutatni miben tudsz hozzájárulni cégünk sikeres működéséhez
(fejlődéséhez) és mindezt programfejlesztőként képzeled el, kérjük küldj egy
fényképes önéletrajzot és egy bemutatkozó levelet a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Győr
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr