www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű
Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Linux alapú beágyazott rendszerek fejlesztése modern szenzormegoldások részére
  • PC (Windows alapú) szoftver tervezés, fejlesztés C / C++ / C# programozási nyelveken
  • Szoftver tesztelés, implementáció, dokumentálás
  • Együttműködés és közös fejlesztési munka multinacionális környezetben, rendszeres kapcsolattartás a németországi fejlesztőcsapattal.

Szükséges képzettség:

  • Mérnökinformatikus, villamosmérnök vagy ezekkel egyenértékű képzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Linux alapú rendszerekben való jártasság
  • C / C++ / C# programozási ismeret beágyazott és Windows környezetben
  • Verziókövető rendszerek ismerete
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Igényesség, önállóság
  • Proaktív személyiség
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Architektúra tervezési és fejlesztési tapasztalat (Linux, Windows tekintetében)
  • Valós idejű beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Objective-C, UML programozási ismeret
  • GCC jártasság
  • Eclipse és kapcsolódó Pluginek ismerete
  • Beágyazott multi-core architektúrába és IPC területén szerzett tapasztalat
  • Scrum fejlesztési módszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016. október 19-ig az alábbi email címre várjuk.

Munkavégzés helye Veszprém
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém
Egyéb hasonló állások Önnek
Gyártástámogatási mérnök és csoportvezető

Trenkwalder Kft

Műszaki fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan f...

PROGRAMOZÓ MÉRNÖK (Célgépek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk dinamikus t...
Magyarország

.NET-FEJLESZTŐ

Fejér megyei, neves járműipari multinac...