www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 376 napja lejárt

HC DELTA KFT.

a HC Csoport szoftverfejlesztő cége

keres munkatársat

munkakörbe

Cég bemutatása:

A HC Csoport ügyviteli és gyógyszergazdálkodási szoftverrendszerek területén jelentős szakmai tapasztalattal és elismertséggel bíró szoftverfejlesztő vállalat Pécs központtal. MEDIVUS rendszerünket közforgalmú gyógyszertárak, EOS ügyviteli rendszerünket felsőoktatási intézmények, szakiskolák, múzeumok alkalmazzák.

Feladatok:

  • HC Csoport által fejlesztett informatikai rendszerek fejlesztésében való részvétel programozóként,
    ennek során jogszabálykövetés és support igények integrálásának tervezése, fejlesztése.
  • Fejlesztéshez kapcsolódó adat-struktúra tervezése, megvalósítása.
  • Rendszerszervezési, tesztelési és fejlesztés dokumentálási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • C#, Visual Studio, .Net  ismerete.
  • SQL relációs adatbázis-kezelők ismerete.
  • Szakirányú (informatikai) végzettség.
  • Fejlesztői csapat keretei közötti önálló munkavégzés képessége.
  • Gyors problémamegoldó képesség

Előny:

  • HTML, XML, CSS Javascript ismerete.
  • ASP.NET alkalmazás fejlesztésében szerzett gyakorlat.
  • Borland Delphi alkalmazások fejlesztésében szerzett  gyakorlat.
  • Programtervezési gyakorlat.
  • Rugalmasság, megbízhatóság.
  • Kereskedelmi, gazdasági rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes pénztárgéprendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, biztos egzisztencia, versenyképes jövedelem
  • Felkészült, magas szakmai színvonalat képviselő fiatal csapat
  • Érdekes, változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Pécs

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

A beérkező jelentkezéseket bizalmasan kezeljük. Az adatokat csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.

Belépés időpontja:

Megegyezés szerint, akár azonnali belépéssel.

Egyéb információ az állásról:

  • Főállású munkavállalás lehetséges
  • Távmunka nem lehetséges
Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség