www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 297 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 25 éves múlttal rendelkező - magyar tulajdonú - autóalkatrész disztribútora. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével és autóalkatrész kereső programjával a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számít. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezik, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a munkatársaknak.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Mi lenne mindebben a Te feladatod:

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése egyedi programnyelven
  • MS SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Ha mindez megvan benned:

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • C, C++ nyelvek ismerete
  • MS SQL ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Junior pozíciónál pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Senior pozíciónál legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat szükséges

És, hogy mit adunk mi Neked?

  • Professzionális munkakörnyezetet egy magyar vállalatnál
  • Lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzést
  • Versenyképes, stabil jövedelmet
  • Hosszú távú perspektívát
  • Fiatalos, jó kedélyű csapatmunkát

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) az alábbi Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol