www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 403 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Linux alapú beágyazott rendszerek fejlesztése modern szenzormegoldások részére
  • PC (Windows alapú) szoftver tervezés, fejlesztés C / C++ / C# programozási nyelveken
  • Szoftver tesztelés, implementáció, dokumentálás
  • Együttműködés és közös fejlesztési munka multinacionális környezetben, rendszeres kapcsolattartás a németországi fejlesztőcsapattal.

Szükséges képzettség:

  • Mérnökinformatikus, villamosmérnök vagy ezekkel egyenértékű képzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Linux alapú rendszerekben való jártasság
  • C / C++ / C# programozási ismeret beágyazott és Windows környezetben
  • Verziókövető rendszerek ismerete
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Igényesség, önállóság
  • Proaktív személyiség
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Architektúra tervezési és fejlesztési tapasztalat (Linux, Windows tekintetében)
  • Valós idejű beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Objective-C, UML programozási ismeret
  • GCC jártasság
  • Eclipse és kapcsolódó Pluginek ismerete
  • Beágyazott multi-core architektúrába és IPC területén szerzett tapasztalat
  • Scrum fejlesztési módszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016. szeptember 15-ig az alábbi email címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Csomagoló-raktáros

Trenkwalder Kft

Villamosipari termékeket gyártó partnerünk szám...
Bács-Kiskun

Betanított munka

 Szolnoki fém-ipari vállalat megbízható munkahe...
Jász-Nagykun-Szolnok

Folyamatfejlesztő

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A termelés hatékonyságát előseg...
Bicske, Budaörs, Tatabánya