www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Pénzügyi BO fejlesztésekben történő közreműködés, programozás
  • COBOL architektúrájú rendszerek fejlesztése, dokumentálás
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 4-5 év fejlesztői tapasztalat
  • COBOL, AS400, SQL ismeretek
  • Angol, vagy német nyelv kommunikáció-képes ismerete
  • Analitikus képesség
  • Kommunikatív személyiség
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai képzések
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest