www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 448 napja lejárt

A Diákhitel Központ Zrt. keres

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok/felelősség:

  • Új funkciók fejlesztése és meglévő funkciók módosítása üzleti igényeknek megfelelően, webes és vastagkliens alapú alkalmazások esetében;
  • Követelmény és funkcionális specifikációk elkészítésében való részvétel;
  • Fejlesztői tesztek elvégzése;
  • Hibabejelentések fogadása, valamint javítása
  • Statisztikák, riportok készítése meglévő adatbázisokból;
  • Kapcsolattartás az üzemeltetési terület munkatársaival.

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú fejlesztői végzettség;
  • Minimum 1 év .NET fejlesztésben szerzet tapasztalat;
  • Visual Studio .NET, VB fejlesztői eszközök ismerete;
  • MS SQL adatbázis ismeret;
  • Objektum orientált, strukturált gondolkodásmód;
  • Szakmai angol nyelvtudás, írás, olvasás.

Ideális jelölt jellemzői:

  • Előnyei:
  • Microsoft SharePoint ismeretek,
  • ASP.NET fejlesztési tapasztalat és egyéb webes technológiák ismerete,
  • Jó kommunikációs készség, együttműködés, csapatmunka;
  • Kezdeményező készség, kreativitás;
  • Szakmai nyitottság, eredményorientáltság, agilitás;
  • Önálló munkavégzés.

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munkakör, önállóság;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Barátságos munkahelyi légkör.

A munkakör betöltése határozatlan időre szól, azonnali kezdéssel.

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, valamint a fizetési igény megjelölésével (bruttó vagy nettó összeg) az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol