www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1055457
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő partnerünk számára beágyazott C/C++ szoftverfejlesztő munkatársat keresünk a következő feladatokra:

- Szoftver követelmények elemzése, erőforrás becslés, modul design kialakítása, implementáció, modul és integráció tesztelés, hibajavítás
- Szoftverdesign fejlesztése és ügyfélre szabása C programnyelven
- AUTOSAR programmal együttműködő szoftverelemek implementációja
- Aktív részvétel és felelősségvállalás a projekt teljes életciklusán keresztül
- Szoros együttműködés a nemzetközi fejlesztési partenerekkel és szakmai csapatokkal

Követelmények
- Bsc/Msc diploma (informatika/matematika/mérnöki területen)
- Beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
- Erős C programfejlesztési ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

- Elektromos meghajtókkal kapcsolatos tapasztalat
- AUTOSAR, CAN (FlexRay) Vector tool chain, ASPICE, IEC61508 / ISO26262, UML, DOORS, ClearQuest, ClearCase, Enterprise Architect and UDS
- Utazási hajlandóság németországi képzésre
- Német nyelvtudás

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos szakmai kihívást nyújtó feladatok általi fejlődés
- Nemzetközi csapatba tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet

Egyéb hasonló állások Önnek
Accounts Payable Accountant with Slovak

Randstad Hungary Kft.

Our client is one of the world's leading compan...

Accounts Receivable Accountant (w Italian / French / Spanish / Portuguese / German / Dutch)

Our Client is looking for an Accounts Receivabl...

Accounts Payable Accountant (w Italian / French / Spanish / Portuguese / German / Dutch)

Our Client is looking for an Accounts Payable S...