www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 242 napja lejárt
Link megjelenítése">

A BÁRDI AUTÓ Zrt., a közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő, piacvezető autóalkatrész kereskedője

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A cég saját belső ügyviteli rendszerének fejlesztése
  • Linux szerveroldalon futó alkalmazások készítése Harbour nyelven
  • Fejlesztés csapatban és egyénileg egyaránt
  • IT projektek előkészítése, tervezése és kivitelezése
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési feladatok
  • Felhasználói dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú programozói végzettség
  • Alapos SQL és dBase adatbáziskezelési ismeretek
  • Pascal, C, Harbour programozási nyelvek ismerete
  • Jól olvasható, dokumentált kódok készítése
  • Kiváló problémamegoldó képesség, precizitás és proaktivitás
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Több különböző adatbázis szerveren szerzett adatbáziskezelési tapasztalat
  • (MySql, pgSql, Oracle, MsSql, dBase)

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett.

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt
"Szoftverfejlesztő" pozíció megnevezését.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő