www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Kiemelkedő képességű programozókat keresünk sikeres és ütőképes csapatunkba.

Munkaköri feladatok:

  • beléptető, parkoló, jegykiadó és munkaidő-nyilvántartó rendszerek szoftver moduljainak fejlesztése, tesztelése
  • post-sales support a viszonteladók részére
  • közreműködés a szoftverek dokumentálásában
Követelmények:
  • C++ vagy JAVA programnyelv magas szintű ismerete
  • Windows programozási ismeretek
  • SQL adatbázisok teljes körű ismerete
  • kifogástalan szakmai angol nyelvismeret
  • Linux (Debian vagy Ubuntu) ismeretek
Előnyök:
  • Spring Framework, Spring Security, ismeret és gyakorlat
  • JSF 2.2, Primefaces, MySQL, Hibernate ismeret és gyakorlat
  • Grafikus programok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Android platform ismerete, programozási gyakorlat
  • Linux rendszergazdai és programozói ismeretek
  • gépi kódú programozási ismeretek és gyakorlat
  • (Intel, ARM Cortex™ CPU, STM32 MCU)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Számítógépes grafikai ismeretek (Adobe Creative Suite, Corel)
  • Biztonságtechnikai rendszerek (beléptető, behatolás-védelem, CCTV) ismerete
  • leinformálható referenciák
  • "B" kategóriás jogosítvány

Egyéb elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • többéves programozói / programtervezői gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. ker.
  • A megrendelők és partnerek telephelyei Magyarország területén, alkalmanként külföldön is

Egyéb juttatások:

  • mobil telefon, mobil internet
  • notebook
  • térítésmentes szakmai továbbképzések, tanfolyamok

Javadalmazás:

  • megállapodás szerint
  • komoly, teljesítményarányos jövedelem