www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (Windows/Linux)

  • A hirdetés 99 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest, belváros

Feladatok:
  • Heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában működő szoftverek Windows kliens oldali, esetenként Linux szerver oldali komponenseinek fejlesztése
  • A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Új szoftverfejlesztési projektekben: tervezés, implementáció, fejlesztői tesztelés, kapcsolódó dokumentációk készítése
Elvárások
  • Gyakorlat Microsoft Windows alapú fejlesztésekben
  • Stabil GUI fejlesztői és objektum-orientált nyelvi alapok
  • Jártasság Java, C# .NET, Delphi, C/C++ nyelvek közül legalább kettőben
  • Fejlesztői szintű adatbázis-kezelői ismeretek (SQL)
  • Programnyelv-független, nyitott gondolkodásmód
Előnyök:
  • Google Web Toolkit (GWT) jártasság erős előny
  • Linux fejlesztői környezet alapszintű ismerete
  • Mobil platform (Android, iOS) fejlesztői ismeret
  • IT biztonság, kriptográfia területén szerzett gyakorlat
  • Szoftver-ergonómiai ismeret
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő