www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (vasúti üzletág)

  • A hirdetés 1230 napja lejárt
Partnerünk több mint tíz éve a villamosenergia- és gázipar, valamint a telekommunikációs szektor elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresnek kollégákat.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Vasúti irányítórendszer paraméterezése, a paraméterezés tesztelése
  • Vasúti szimulációs rendszer paraméterezése
  • A munkájának megtervezése, valamint a tesztelőírás készítése írásban, angol nyelven történik

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Informatikai, közlekedési-, vagy villamosmérnöki diploma
  • MS Office és Unix felhasználói ismeretek
  • Technikai, vasút iránti érdeklődés
  • Írás és olvasás angol nyelven
  • Precíz munkavégzés készsége

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • C, C++ fejlesztési nyelvek ismerete
  • Delphi ismeret

Egyéb információk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Munkavégzés: Budapest, külföld

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Partnerünk több mint tíz éve a villamosenergia- és gázipar, valamint a telekommunikációs szektor elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresnek kollégákat.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B21szfv

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika