www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő (Unity 3D)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.19.
Hirdetés azonosító: 759760
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Műszaki kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég fiatal szakmai csapatába munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Unity3D frontend fejlesztése Java-ban illetve Objective-C-ben prezentált programkönyvtáraink fölé
  • Teljes felhasználói szintű alkalmazás fejlesztése Unity3D-ben

Elvárások

  • Unity3D ismeret, főleg mobil (Android és/vagy iOS) platformokon
  • Android OS és/vagy iOS fejlesztési tapasztalat
  • Korszerű fejlesztési módszertanok (Scrum, Kanban, egyéb Agile) ismerete, vagy elsajátításra hajlandóság
  • Precíz, lendületes, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • 3D modellezési ismeret
  • Szerver oldali Java ismeret
  • Verziókövető rendszerek (pl. Subversion) felhasználói szintű ismerete
  • Issue kezelő rendszerek (pl. Trac) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, megbízható munkahely
  • Kellemes, emberközeli légkör,
  • Fiatal csapat,
  • Versenyképes fizetés

Kategória
IT / Informatika
Régió