www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő, tesztelő

  • A hirdetés 479 napja lejárt

A Tran-SYS Kft. (Link megjelenítése) több mint 20 éve fejleszt vasúti biztosítóberendezés szimulátorokat, amelyeket 10 ország (többek között Ausztria, Németország, Svájc, Belgium) vasúttársaságai és városi vasútjai (több mint kéttucatnyian) használnak elsősorban oktatási célra. Az elkövetkezendő évekre elnyert nagyobb megrendelések teljesítéséhez cégünk hosszú távra, azonnali belépéssel objektumorientált programozási környezetben tapasztalt szoftverfejlesztőket, valamint tapasztalattal rendelkező tesztelőket keres:

A szoftverfejlesztő munkakör betöltéséhez elvárt ismeretek:

  • C#, MS .NET Framework 4.0, 4.5, MS WPF és/vagy C/C++, MFC
  • Felsőfokú végzettség
  • Haladó MS Windows és informatikai ismeretek
  • Angol és/vagy német alapfokú nyelvtudás (írott szöveg értése)
  • Vasúti technológiai ismeretek megléte előnyt jelent

A tesztelő munkakör betöltéséhez elvárt ismeretek:

  • Szoftvertesztelési tapasztalatok

Munkavégzés rugalmas munkaidőben a Tran-SYS Kft. székhelyén (1036 Budapest, Lajos utca 48-66.), versenyképes bérezés és kafetéria megegyezés szerint.

Magyar, angol (és/vagy német) nyelvű önéletrajzokat az alábbi email címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő