www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő - Tatabánya

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban Önnek alábbi feladati lesznek: - Rendszeradminisztrációs feladatok. Adatvédelem, vírusvédelem. - Szoftverek karbantartása és fejlesztése. - Adatbázis programozásában és fejlesztésében való részvétel. - Külföldi kollégákkal való együttműködés egy közös adatbázis létrehozásában. - Fejlesztési javaslatok egyeztetése az anyavállalattal.

Végzettség:
Felsőfokú szakirányú végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Több éves szakmai tapasztalat.

Informatika:
professzionális szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Minimum kommunikációs szintű aktív angol és német nyelvtudással rendelkezik. - A személyes adatok védelmére vonatkozó jogi ismeretek birtokában van. - Különböző adatbázisok (Oracle, MS-SQL, stb.) adminisztrációjában szerzett tapasztalatot. - JAVA és ILE/ RPG lV programozási nyelv valamint ERP rendszer ismerettel is rendelkezik.

Informatika területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezető multinacionális vállalat.