www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ / PROGRAMOZÓ

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, magas színvonalú informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás, a fejlesztési területen megüresedett helyre,

feladatra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Fejlesztési igényfelmérés összeállítása, kezelése.
  • A cég munkáját segítő alkalmazások és/vagy ügyfelek részére történő alkalmazás fejlesztések koncepcionális megtervezése.
  • Adatbázis és kommunikációs kapcsolatok tervezése, kivitelezése.
  • Az elkészítendő alkalmazások tényleges kódolása (programozása).
  • Az alkalmazások többszintű tesztelése.
  • Folyamatos dokumentáció-készítés a teljes fejlesztési folyamatot átfogóan.
  • Verziókövetés, kiadások tervezése/ütemezése (folyamatos javítás / fejlesztés).
  • Együttműködés a társaságon belüli más szervezeti egységekkel (pl. hardver és/vagy üzemeltetés).

Elvárások:

  • magas fokú precizitás és dokumentációs készség,
  • koncepcionális gondolkodásmód,
  • önálló munkavégzési képesség (önálló időbeosztás, prioritások kezelése),
  • jó kommunikációs képesség, együttműködés az ügyfelekkel / partnerekkel / más szervezeti egységekkel,
  • jó probléma-megoldó, optimalizáló képesség,
  • feddhetetlen életmód (erkölcsi bizonyítványra szükség lehet a kiválasztási folyamat során),
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Szakmai elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • legalább 3 éves aktív szoftverfejlesztő és/vagy programozó gyakorlat,
  • magas fokú .NET / ASP.NET / HTML5 / JavaScript / MySQL, C++, C# ismeret,
  • Microsoft Visual Studio-ban történő fejlesztési gyakorlat ,
  • valós Windows / Linux rendszerismeret (adminisztrátori, hálózati) (nem csak felhasználói),
  • legalább középfokú szakmai angol nyelvismeret.

Előnyt jelent:

  • Linux, AIX rendszergazdai ismeret,
  • mobil platformokon történő fejlesztésében szerzett tapasztalat (IOS / Android).

Amit kínálunk:

  • munkabér és azon felüli juttatási csomag (kafetéria),
  • stabil üzleti háttér (több mint 20 éve működő cég, több évre szóló szerződéses portfólióval),
  • határozatlan idejű foglalkoztatás,
  • szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • jó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Munkaidő: 8 órás, normál munkarend
Munkába állás kezdete: megegyezés szerint
Fizetés: megegyezés szerint (alapbér + kafetéria juttatás)

Jelentkezés módja: A fényképes szakmai önéletrajzot az „MS-PROGR-15/1” jeligével ellátva, az alább megadott e-mail címre kérjük beküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű