www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ (ORACLE PL/SQL, JAVA, ADF)

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Dinamikusan növekvő, informatikai kutatás-fejlesztéssel foglalkozó hollandiai anyacég pécsi leányvállalata fiatal csapatába keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Új fejlesztői környezetek lehetőségeinek kutatása és kipróbálása.
  • Új biztonsági és adatvédelmi rendszerek módszerek kutatása, kipróbálása
  • Fejlesztés Oracle Java ADF környezetben
  • Fejlesztés Oracle PL/SQL környezetben
  • Meglévő Oracle Forms, Reports alkalmazások átültetése modern fejlesztői környezetbe
  • Fejlesztések, kutatások dokumentálása

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Informatikai tapasztalat szoftverfejlesztőként
  • Java programozási nyelv és java technológiák alapos ismerete
  • SQL alapos ismerete
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Önálló, strukturált gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség és elhivatottság
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • Oracle JDeveloper és ADF ismerete
  • Oracle JHeadstart ismerete
  • Oracle Forms, Reports ismerete
  • Oracle Weblogic, Adatbázis szerverek ismerete
  • Cluster, RAC, Loadbalancing, Standby adatbázissal kapcsolatos ismeret

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, elhivatott csapat
  • Valódi szakmai kihívás, szakmai fejlődési és kutatási lehetőség
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Az alább megadott e-mail címen, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével. A subject/téma mezőben feltüntetni: jelentkezés álláshirdetésre. Felvételi beszélgetés angol nyelven.

Kapcsolat:

Impulse Hungary Kft.

Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol