www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (Oracle PL/SQL, Java, ADF, ALTA)

  • A hirdetés 432 napja lejárt

Dinamikusan növekvő, informatikai kutatás-fejlesztéssel foglalkozó hollandiai anyacég pécsi leányvállalata fiatal csapatába keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Új fejlesztői környezetek lehetőségeinek kutatása és kipróbálása.
  • Új biztonsági és adatvédelmi rendszerek módszerek kutatása, kipróbálása
  • Fejlesztés Oracle Java ALTA UI környezetben
  • Fejlesztés Oracle PL/SQL környezetben
  • Meglévő Oracle Forms, Reports alkalmazások átültetése modern fejlesztői környezetbe
  • Fejlesztések, kutatások dokumentálása

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Informatikai tapasztalat szoftverfejlesztőként
  • Java programozási nyelv és java technológiák alapos ismerete
  • SQL alapos ismerete
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Önálló, strukturált gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség és elhivatottság
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • Oracle JDeveloper ADF és ALTA UI ismerete
  • Oracle Forms, Reports ismerete
  • Oracle Weblogic, Adatbázis szerverek ismerete
  • Cluster, RAC, Loadbalancing, Standby adatbázissal kapcsolatos ismeret
  • Holland nyelvtudás

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, elhivatott csapat
  • Valódi szakmai kihívás, szakmai fejlődési és kutatási lehetőség
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni kizárólag e-mailben az alább megadott e-mail címen magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.  A subject/téma mezőben feltüntetni: jelentkezés álláshirdetésre. Felvételi beszélgetés angol nyelven.

Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő