www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (Németország (INTS/5/3)

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Szoftverfejlesztő (Németország) (INTS/5/3)

Németországi egyedi szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk szoftverfejlesztő pozícióra munkatársakat, Regensburg környékére.

Feladatok:

  • Szoftverek fejlesztése partner igényeinek megfelelően
  • Közreműködés a fejlesztés különböző fázisában: tervezés, specifikáció, fejlesztés és dokumentálás
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval
  • Heti 40 órás munkavégzés

Elvárások:

  • Informatikai végzettség
  • Középfokú angol ÉS német nyelvtudás
  • Rugalmasság, csapatszellem, tanulási hajlandóság
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Jártasság az alábbi programozási nyelvekben: C# és Java Script
  • Az alábbiak alapos ismerete:
    • Team Foundation Server
    • MS SQL-Server
    • T-SQL, Winforms/WPF/Webforms
    • ORM
    • Entity Framework

Előnyt jelent:

  • A következők ismerete:
    • Linux operációs rendszer
    • Ajax, jQuery
    • HTML 5 und CSS (alapvető ismeretek webes alkalmazások terén)
    • Office programok

Amit kínálunk:

  • Azonnali vagy megbeszélés szerinti munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett németországi munkaviszony
  • Segítség szálláskeresésben és utazási támogatás
  • Bér megállapodás szerint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű