www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 944 napja lejárt

C# és C++ tapasztalattal rendelkező szoftverfejlesztő munkatársat keresünk, aki az implementálás mellett kapcsolódó K+F problémák megoldására is képes.

Követelmények:

  • C# és C/C++ programozás nyelvek alapos ismerete
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • képesség szoftverfejlesztési feladatok (tervezés, implementálás, tesztelés) teljes körű ellátására
  • SQL ismeretek

Előnyök:

  • digitális képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • digitális kamerák kezelésében szerzett tapasztalat
  • Cuda platform tapasztalat
  • nyitottság innovációs feladatokra

Feladatok:

  • A cég saját fejlesztésű alkalmazásainak új modulokkal való bővítésében való részvétel önállóan és csapatmunkában.
  • Folyamatelemzésben, tervezésben, programozásban, tesztelésben, hibajavításban való részvétel.
  • Fejlesztési dokumentáció készítése.
  • Kapcsolódó rendszerek együttműködésének megvalósítása
  • Lekérdezések, riportok készítése

Amit kínálunk:

  • fiatal csapat
  • szabadság a fejlesztési irányokat tekintve
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő