www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 522 napja lejárt

G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.

Most induló, több éves fejlesztési feladathoz alakítunk ki fejlesztési csapatot, melyhez változatos szakmai előképzettségű, tapasztalattal rendelkező szoftverfejlesztő munkatársakat keresünk.
A projektfeladat egy komplex, adatgyűjtő, adatbázis-kezelő, térinformatikai megoldásokat használó, felhő alapú szoftvercsomag létrehozása, mely a cégünk speciális szakterületéből adódó piaci igények kielégítésre szolgál.
Ha érzel magadban affinitást és kreativitást, hogy egy meglévő alapokra épülő, de a maga nemében teljesen új eszköz előállításában részt vegyél, akkor jelentkezz bátran!

Követelmények:

  • önálló munkavégzés, innovatív hozzáállás
  • a fejlesztéshez kapcsolódó K+F feladatokban való részvétel
  • C# programozás nyelvben szerzett tapasztalat
  • haladó SQL ismeretek
  • felsőfokú végzettség
  • képesség szoftverfejlesztési feladatok (tervezés, implementálás, tesztelés) teljes körű ellátására
  • általános szakmai angol nyelvtudás
  • pályakezdők is jelentkezhetnek

Előnyök:

  • térinformatikai- és GPS rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • adatbázisok tervezésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • felhő alapú technológiákkal kapcsolatos tapasztalat
  • digitális képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • nyitottság speciális innovációs feladatokra

Feladatok:

  • részvétel a projektfeladat részletes kidolgozásában és megvalósításában
  • szakmai előképzettségtől függően térinformatika alapok megtervezés és kidolgozás, adatbázis-tervezés, megvalósítás és optimalizálás, felhő alapú megoldások kidolgozása
  • folyamatelemzésben, tervezésben, programozásban, tesztelésben, hibajavításban való részvétel
  • fejlesztési dokumentáció készítése

Amit kínálunk:

  • sokoldalú szakmai kihívás
  • egyedi ötletek megvalósítását támogató környezet
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Szeged

Helyek Csongrád
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol