www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Veszprém megyei munkavégzésre

pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Autóipari vezérlőegységek szoftver-moduljainak fejlesztése
  • Vevői követelmények elemzése
  • Részvétel a szoftvertervezésben, kivitelezésben a specifikációk alapján
  • Beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és a teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése
  • Változások, változtatások nyomon követése
  • Szoros együttműködés helyi, illetve külföldi projekt-tagokkal

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • C programozási nyelv kiváló ismerete
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precizitás, szisztematikus munkavégzés
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkavégzés helye: Veszprém megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol