www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Az  evopro systems engineering Kft, az evopro csoport tagjaként,  az üvegszál erősítésű kompozit autóbuszok fejlesztése területén elismert, dinamikusan fejlődő vállalat. Ezúttal járműfejlesztési üzletágába keresünk szoftverfejlesztő mérnököt az alábbi elvárásokkal.

Feladatok

  • Beágyazott rendszerek tervezése, fejlesztése, tesztelése
  • Specifikáció, rendszerdokumentáció készítése
  • Felhasználói dokumentáció készítése

Követelmények

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • C és/vagy C++ programnyelvek ismerete
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat beágyazott rendszereken
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szakirodalom értése
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Nagyfokú rugalmasság

Előnyök

  • Járműipari tapasztalat
  • HW tervezési tapasztalat (beágyazott rendszerek)
  • Linux programozási tapasztalat
  • CAN ismeretek (J1939 protokoll)
  • Német nyelvtudás
  • Szoftvertesztelési ismeretek
  • Verziókövető és hibakövető rendszerekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és széles körű juttatások
  • Innovatív termékfejlesztésben való részvételi lehetőség
  • Fiatalos csapat, folyamatos szakmai fejlődés

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő