www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 872 napja lejárt

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:

  •    Programozás C nyelven
  •    Komplex algoritmusok fejlesztésére való képesség
  •    Kvantitatív gondolkodásmód

Amit elvárunk:

  • C programozási nyelvben való jártasság
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Önálló és szisztematikus munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Felelősségvállalás
  • Magabiztosság és meggyőzőkészség, csapatszellem és kezdeményezőkészség

Előny:

  • Beágyazott C fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Lokáció: Budapest

Kontakt: :
Zeőke-Szőke Anna
E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő