www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Régió:

Pest
Budapest

Ericsson Magyarország Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.06.26.
lejárt

Az Ericsson budapesti K+F központja
munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ
MÉRNÖK

Feladatok

• Szoftvertervezés, implementáció
• Hibajavítás és karbantartás
• A fejlesztett termék nagy megbízhatóságának és csúcsteljesítményének b biztosítása
• Folyamatos, szoros kapcsolattartás a világ más tájain lévő szoftverfejlesztõ központokkal

Elvárások

• Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
• C++/JAVA programnyelvek valamelyikének alapos ismerete
• Aktív középfokú angolnyelv-tudás

Amit kínálunk
Folyamatos szakmai fejlődés
•  Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva

•  Versenyképes juttatási csomag
•  Magas színvonalú munkakörülmények
•  Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Előnyt jelent

• Érdeklődés a funkcionális programnyelvek iránt (pl. Erlang)
• Linux és IP-technológiák ismerete
• Elosztott rendszerek programozási ismerete
• Többféle programnyelv ismerete

Az Ericsson világvezeto megoldásszállító a kommunikációs technológiák és szolgáltatások piacán. A hálózatba kapcsolt társadalom kialakulását olyan hatékony, valós ideju technológiákkal támogatjuk, melyek segítenek, hogy szabadabban tanuljunk, dolgozzunk és éljük életünket a világ minden fenntartható társadalmában.

Vállalatunk infokommunikációs technológiákat, szoftvereket és komplett infrastruktúrákat kínál a távközlési hálózatüzemeltetok és más iparágak szereploi számára. Napjainkban a világ mobilforgalmának 40 százalékát Ericsson hálózatokon keresztül bonyolítják, ügyfeleink több mint 2,5 milliárd előfizetést szolgálnak ki infrastruktúránk
segítségével.

Jelentkezésedet a lenti e-mail címen várjuk.
Tel: +36 1 437 7897
1117 Budapest, Irinyi József utca 4-20.
ericsson.hu/jobs

ERICCSON CAREER SITE

Régió
Pest
Budapest
Foglalkoztatás jellege
Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki, IT / Informatika