www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.08.
Hirdetés azonosító: 1160439

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és a teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Részvétel a szoftvertervezésben, kivitelezésben a specifikációk alapján (autóipari vezérlőegységek szoftver-moduljainak fejlesztése, vevői követelmények elemzése)
  • Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése - változások, változtatások nyomon követése, valamint szoros együttműködés helyi, illetve külföldi projekt-tagokkal

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • C programozási nyelv kiváló ismerete - beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség, precizitás, szisztematikus munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóipari szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Járműipari (CAN/LIN/Flexray) buszrendszerek ismerete
  • Mikrokontroller és HW perifériák ismerete
  • Kapacitív technológiai ismeret
  • HALL szenzor ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai lehetőségek egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678