www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 512 napja lejárt

Helyszín: Budapest

K+F részlegünk 35 szakembert foglalkoztat, akik csapatokra osztva végzik munkájukat. A szoftveres projektekkel foglalkozó csapatokat egy hardveres csapat, egy tesztelő csapat és egy képfeldolgozásra szakosodott csapat támogatja. Öt fős magyarországi irodánk szintén ennek a részlegnek dolgozik.

A Budapesti Kutatási és Fejlesztési Csapat tagjaként a jelentkező feladata adatgyűjtő, adatelemző és vizualizációs szoftverek fejlesztése. Különleges, innovatív szoftverek létrehozásában vehet részt, melyek jelenleg speciális piacunk legmodernebb műszaki termékeinek számítanak, és mindennapi munkája során szoros együttműködésben dolgozik majd hollandiai bázisú nemzetközi csapatunkkal.

Feladatok:

  • Termékfejlesztés, a kezdetektől a végtermék kialakításáig (kollégákkal együttműködve)
  • Követelmény-elemzés
  • Műszaki tervezés
  • Applikációk fejlesztése C++ vagy C# nyelven Microsoft Windows felhasználói felületekre
  • Szoftvertesztelés

Amit elvárunk:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Lehetőség szerint 2-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Előnyt jelent a Microsoft Visual Studio .NET, C#/C++, WPF, DirectX technológiák használatában szerzett gyakorlat Windows 8/10 környezetben, illetve tapasztalat a multimédiás alkalmazások és technikák terén
  • Modern, professzionális szoftverfejlesztési módszerek ismerete (Agile / SCRUM)
  • Kreativitás, újító készség, önállóan és csapatban egyaránt legyen képes dolgozni
  • Megfelelő angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli kommunikáció)

Amit ajánlunk:

  • Munkalehetőség egy fiatal, dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Különleges, innovatív termékek létrehozása
  • Kihívásokkal teli munka
  • Barátságos munkahely
  • Kiváló lehetőségek a személyes fejlődésre és a karrierépítésre
  • Többféle kiegészítő juttatás,
  • Rugalmas munkaidő

Várjuk jelentkezését!

Úgy gondolja, hogy nem minden előzetes elvárásnak felel meg, mégis alkalmas lenne az állás betöltésére?

Ha mégis meg szeretné pályázni az állást vagy érdeklődik egyéb ajánlataink iránt, küldje el nekünk életrajzát!

Ha készen áll rá, hogy velünk együtt farkasszemet nézzen a szakmai kihívásokkal, kérjük küldje el életrajzát és kísérő levelét (magyarul és angolul) word vagy pdf formátumban Kovács Viktor részére az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol