www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök - Veszprém (Ref.szám: RE-1367)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 995754

Feladatok:

  • Megrendelői specifikáció alapján történő szoftverfejlesztés
  • Saját szoftverek adaptálása
  • Szoftver funkciók analizálása, specifikálása és dokumentálása
  • Szoros együttműködés a németországi anyavállalattal
  • Kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • Informatikus vagy villamosmérnöki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Visual Basic (Visual Studio) alapos ismerete
  • Valamely programozási nyelv magas szintű ismerete
  • Mély elektronikai tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Labview ismeret
  • Robotos alkalmazásokban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. mérés és automatizálás technikával foglalkozó partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1367-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)