www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök-Veszprém (Referenciaszám: RE-917)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.24.
Hirdetés azonosító: 789594

Feladatok:

  • Klímavezérlő panelek szoftver-moduljainak fejlesztése
  • Részvétel a szoftvertervezésben, a fejlesztési modulok meghatározásában a vevői követelmények alapján
  • Beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és a teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése
  • Változások, változtatások nyomon követése
  • Szoros együttműködés a külföldi projekt-team tagokkal

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • C programozási nyelv kiváló ismerete
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precizitás, szisztematikus munkavégzés

Előny:

  • Autóipari szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Járműipari (CAN/LIN) buszrendszerek ismerete
  • Modellvezérlet szoftvertervező programok ismerete
  • Mikrokontroller és HW perifériák ismerete
  • MATLAB + Simulink ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Multinacionális háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Karrier lehetőség, szakmai továbbképzések
  • Fiatal, lendületes csapat

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő, multinacionális hátterű globális autóipari beszállító kutatás-fejlesztési központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-917-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő