Szoftverfejlesztő mérnök - Veszprém (Referenciaszám: BV-1948)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1140480

Feladatok:

  • Elektronikus fékvezérlő rendszerek (ABS/ESC) szoftver-moduljainak fejlesztése: hálózati kommunikáció, diagnosztika, kontroll funkciók, failsafe
  • Projektek támogatása indulástól sorozatgyártásig
  • Projekt specifikus dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás: együttműkődés nemzetközi projekt csapatban
  • Mérések elemzése

Elvárások:

  • Informatikus-, mechatronikus-, villamos-mérnök, vagy programozó-, programtervező matematikus végzettség
  • C/C++ programozási ismeretek,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

 Előny:

  • Autóipari tapasztalat/érdeklődés
  • Beágyazott programozási ismeretek (mikrovezérlők)
  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat csapatmunkában

Amit kínálunk:

  • Régióban kiemelkedő fizetéscsomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet
  • Karrierpálya modell
  • Stabil multinacionális háttér
  • Nyelvtanulási lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-1948-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -