www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő mérnök-funkciófejlesztés
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.07.
Hirdetés azonosító: 965918
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Osztrák tulajdonú partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket magyarországi irodájukba, az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok

  • beágyazott és desktop szoftver-alkalmazások fejlesztése és tesztelése

  • vezérlő és diagnosztikai funkciók fejlesztésének végezése

  • biztonságkritikus beágyazott szoftvermodulok implementációja és tesztelése

  • részvétel kutatás-fejlesztési projektekben

  • közreműködés jármű hajtáslánc funkcióinak (motorok, nyomatékváltók területén), járművek fedélzeti és szerviz-diagnosztikai rendszereinek szoftverfejlesztésében
  • Elvárások

  • villamosmérnök / informatikus / programozó matematikus / gépészmérnök végzettség (MSc előny)

  • tapasztalat modell alapú funkciók fejlesztésében (pld. Matlab/Simulink)

  • tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás

  • önálló munkavégzés

  • jó kommunikációs képesség, analitikus gondolkodás, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség

  • Előnyök

  • német nyelvtudás

  • autóipari fejlesztési tapasztalatok

  • CAN, Flexray, AutoSAR tapasztalat

  • ISO26262 ismeretek

  • szabályozástechnika, Matlab/Simulink

  • követelmény menedzsment-, ill. verzió-kezelő rendszerek, V-cycle, CMMI/SPICE ismerete

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió