www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C nyelv, beágyazott rendszerek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 970165

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A szoftverek egyediségére vonatkozó vevői követelmények elemzése összhangban a vállalat belső előírásaival
  • Szoftver architektúra és részletes szoftver terv megalkotása (high- & low-level design)
  • Szoftver komponensek kódolása integrált fejlesztőkörnyezet és strukturált editor program használatával, a belső kódolási és tervezési irányelvek valamint a SW-naming egyezmény figyelembevételével
  • Komplett SW integráció és tesztelés
  • Szoftver rendszerek karbantartása és továbbfejlesztése a teljes dokumentációval együttesen, valamint a fejlesztési tevékenység rendszerbe foglalása

Elvárások

  • Villamosmérnöki diploma
  • Szoftverfejlesztési szakmai ismeretek, C nyelv alapos ismerete
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett komoly jártasság
  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • Elektronikai, autóipari tapasztalat határozottan előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C nyelv, beágyazott rendszerek), Veszprém megye

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország