SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – WEBALKALMAZÁSOK (TERVEZÉS, IMPLEMENTÁLÁS)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 990254

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kliens oldali funkcióik tervezése és implementálása.
  • Böngészőkkel való kompatibilitás biztosítása
  • Tesztek implementálása és végrehajtása.
  • Fejlesztési munka dokumentálása.
  • Intenzív nemzetközi csapatmunka a fejlesztés terén

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök, informatikus)
  • Net C# programozási nyelv ismerete, WEB alapú szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Tapasztalat JavaScript és HTML5 alkalmazásában
  • Angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • ExtJS ismerete
  • SVG, Canvas ismerete
  • Objektumorientált programozásban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – WEBALKALMAZÁSOK (TERVEZÉS, IMPLEMENTÁLÁS), Budapest (Dél-Pest)

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország