www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – C#

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 990253

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szoftver követelmények tisztázása, dokumentálása
  • A követelmények implementálása
  • Tesztesetek specifikálása és végrehajtása, eredmények értékelése
  • Tesztkörnyezet implementációja
  • Meglévő funkciók támogatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (informatikus vagy villamosmérnök)
  • C# és .Net programozói tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, problémamegoldó gondolkodás
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • C++ ismeretek
  • WPF és MVVM ismeret
  • Tervezési minták (design pattern) ismerete
  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – C#, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország