www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő mérnök – AUTOSAR terület
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 965917
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Osztrák tulajdonú partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére

Szoftverfejlesztő mérnök - AUTOSAR terület

Feladatok

  • részvétel beágyazott szoftver-alkalmazások fejlesztésében és tesztelésében

  • fejlesztési és integrációs feladatokat ellátása AUTOSAR környezetben

  • biztonságkritikus beágyazott szoftvermodulok implementációja és tesztelése

  • részvétel kutatás-fejlesztési projektekben

  • részvétel gépjármű hajtáslánc, járművek fedélzeti és szerviz-diagnosztikai rendszereinek szoftverfejlesztésében
  • Elvárások

  • villamosmérnök / informatikus / programozó matematikus / gépészmérnök végzettség (MSc előny)

  • legalább 2-3 év beágyazott-szoftver fejlesztési tapasztalat, némi AUTOSAR implementációs háttérrel

  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás

  • önálló munkavégzés

  • jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség

  • Előnyök

  • jelentős AUTOSAR implementációs háttér

  • német nyelvtudás

  • CAN, Flexray, Ethernet tapasztalat

  • ISO26262 ismeretek

  • Verzió-kezelő rendszerek, szabályozástechnika, Matlab/Simulink, V-cycle, CMMI/SPICE ismeretek

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió