www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – automatizált tesztkörnyezet, C#

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 970163

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Automatizált tesztkörnyezethez kapcsolódó szoftver fejlesztése C# nyelven
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Kommunikáció a hazai és külföldi kollégákkal
  • Terméktámogatás

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség
  • C# (Winforms, WPF) programozási ismeretek
  • MS SQL ismeretek
  • XML technológiák ismerete
  • GUI fejlesztési tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Agilitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Felhasználó központú gondolkodás

Előnyt jelent

  • WCF ismeretek.
  • XSL ismeretek.
  • Szoftvertesztelési ismeretek.
  • C programozási nyelv ismerete.
  • Német nyelvtudás.
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – automatizált tesztkörnyezet, C#, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország