www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (Légiközlekedési ágazat) B19B19

  • A hirdetés 237 napja lejárt

Szoftverfejlesztő (Légiközlekedési ágazat)

B19B19

Magyar tulajdonú, 2004 óta működő nagyvállalatok számára szoftverfejlesztési-, rendszerintegrációs-, tesztelési- és üzleti tanácsadói szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk Szoftverfejlesztőt Légiközlekedési ágazatba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a légiközlekedési projekthez kapcsolódó szoftverfejlesztésekben, a cég egyedi fejlesztésű keretrendszerében.
  • Testreszabási folyamatban való részvétel
  • Üzleti szabályok implementációja
  • Aktív részvétel az architektúra, tervezés folyamatában és a termék- életciklus menedzsmentben.
  • Nagy mennyiségű és komplex információ felhasználó barát módon való megjelenítése (GUI fejlesztés, Gantt-féle folyamatábra stb.)
  • Pro-aktív információért és tudás cseréért vállalt felelősség a szoftverfejlesztői csapatban.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • C, C++ programozási nyelvek ismerete
  • GUI ismeretek
  • Relációs adatbázis rendszerekben szerzett munkatapasztalat
  • Unix/Linux környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Esetenként hajlandóság külföldi utazásokra

Előny:

  • Üzleti elemzés és/vagy szoftverfejlesztési projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • IBM Framework– ILOG keretrendszer ismerete
  • Legalább egy 1 év tapasztalat 1GL programozásban

Amit a cég kínál:

  • Szakmai továbbképzések és vonzó juttatási csomag
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda
  • Érdekes, kihívásokkal teli projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség (néhány napos németországi utak)
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő