www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő-Junior /Standard/Senior
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.05.05.
Jelentkezési határidő: 2015.04.28.
Hirdetés azonosító: 896512
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünk K+F részlegébe keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok

  • Szoftvertervezés, implementáció, hibajavítás és karbantartás

  • A fejlesztett termék nagy megbízhatóságának és csúcsteljesítményének biztosítása
  • Elvárások

  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony

  • beágyazott C/ C++/JAVA programnyelvek valamelyikének alapos ismerete

  • Legalább középszintű angolnyelv-tudás

  • Előnyök

  • Linux és IP-technológiák ismerete

  • Elosztott rendszerek programozási ismerete

  • Egyszerre több programnyelv ismerete

  • Agilis fejlesztés terén szerzett tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Magas színvonalú munkakörülmények

  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió