www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő-Junior /Standard/Senior
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 569972
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünk K+F részlegébe keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Szoftverfejlesztő -Junior /Standard/Senior

Feladatok

  • Szoftvertervezés, implementáció, hibajavítás és karbantartás
  • A fejlesztett termék nagy megbízhatóságának és csúcsteljesítményének biztosítása

Elvárások

  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
  • beágyazott C/ C++/JAVA programnyelvek valamelyikének alapos ismerete
  • Legalább középszintű angolnyelv-tudás

Előnyt jelent

  • Linux és IP-technológiák ismerete
  • Elosztott rendszerek programozási ismerete
  • Egyszerre több programnyelv ismerete
  • Agilis fejlesztés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió