www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő, informatikus gyakornok

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Cégünkről
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, Magyar tulajdonú cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Cégünk a T-System kiemelt partnere. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Szoftverfejlesztő, informatikus gyakornok (2-3 fő)

Feladatok összefoglalása:

  • Dokumentációk készítése (felhasználói, tesztelési, rendszergazdai)
  • Szoftverek tesztelése, adatfeltöltés
  • Szoftverfejlesztés (vagy-vagy)
    o Beágyazott szoftverfejlesztés Linux alatt, QtQuick környezetben, C++-ban

Elvárások:

  • Minimum heti 30 óra vállalása
  • Programozó vagy informatikus szakos hallgató (legalább harmadéves)
  • Ismeretek: QtQuick, c++
  • Adatbázis kezelők ismerete: MySQL és MSSQL
  • Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Legalább olvasási szintű angol nyelvtudás (nem feltétel a nyelvvizsga)

Előny:

  • Szakmai gyakorlat szoftverfejlesztés terén
  • Linux és Windows rendszerek felhasználói szinten túli ismerete Androidos fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Androidos fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Grafikai érzék

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amit ajánlunk:

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás, rugalmas munkaidő
  • Álláslehetőség az államvizsga után

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-maicímre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok