www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő gyártási területre (MES)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.12.21.

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Gyártásirányítási rendszer fejlesztése
- Gyártósori berendezések trace rendszerhez (MES) kapcsolása főleg desktop alkalmazások segítségével
- Adat visszakeresés biztosítása
- (Webes) riportok készítése
- Gyártósori fejlesztési hibák felmerülése esetén azok elhárítása

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki területen
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Német nyelvtudás előnyt jelent
- A következő programozási nyelvek ismerete: C, C++, C#, illetve az egyik programozási nyelvben legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Részlet orientáltság
- Jó kommunikációs készség
- A munka iránt alázatos személyiség

Előny:
- Webes technológiák ismerete(Javascript, HTML5, Silverlight, PHP)
- SQL nyelv, továbbá Oracle adatbázis ismerete (MSSQL és MySQL)
- Programtervezési módszerek, szoftverfejlesztési alapelvek, strukturált programozás, objektum orientált programozási tudás

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő