www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő gyártási területre (MES)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.11.
Hirdetés azonosító: 753879

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Gyártásirányítási rendszer fejlesztése
- Gyártósori berendezések trace rendszerhez (MES) kapcsolása főleg desktop alkalmazások segítségével
- Adat visszakeresés biztosítása
- (Webes) riportok készítése
- Gyártósori fejlesztési hibák felmerülése esetén azok elhárítása

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki területen
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Német nyelvtudás előnyt jelent
- A következő programozási nyelvek ismerete: C, C++, C#, illetve az egyik programozási nyelvben legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
- Webes technológiák ismerete(Javascript, HTML5, Silverlight, PHP)
- SQL nyelv, továbbá Oracle adatbázis ismerete (MSSQL és MySQL előny)
- Programtervezési módszerek, szoftverfejlesztési alapelvek, strukturált programozás, objektum orientált programozási tudás
- Részlet orientáltság
- Jó kommunikációs készség
- A munka iránt alázatos személyiség

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a