www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ GYAKORNOK

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Szoftverfejlesztő Gyakornok

Feladatok:

  • Szoftverek, szoftvermodulok fejlesztése, tesztelése, dokumentálása, hibák keresése, korrigálása (MS Dynamics NAV vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatosan)
  • Szoftverek telepítése

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Informatikus szakon folytatott tanulmányok (aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal)
  • Jó algoritmikus gondolkodás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Üzleti folyamatok iránti érdeklődés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Heti minimum 3-4 napos munkavégzés (akár rugalmas beosztásban is)

Bérezés:

  • br. 952 Ft/óra

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a budaörsi repülőtér közelében

Jelentkezni:

E-MAILBEN az alábbi címen lehet fényképes önéletrajzzal. A tárgyba írd bele: SZOFTVERFEJLESZTŐ_GYAKORNOK _MS – XI. KERÜLET

Bővebb infó: A +36 20 359 22 22-es telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok