www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1058803

Kacérkodtál már a pénzügyi folyamatokkal, vagy érdeklődsz a banki világ iránt? Akkor itt a lehetőség, hogy együtt tervezzünk, fejlesszünk, majd pedig bevezessük banki megoldásainkat pénzintézeteinknél. Miért is ne képezhetnénk le együtt a jelen és jövő üzleti folyamatait, hogy rendszerünk együtt fejlődjön Veled és ügyfeleink igényeivel.
Feladatok:

  • pénzügyi szoftver fejlesztése, karbantartása
  • tesztelés támogatása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony, folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • C# programozási nyelv ismerete
  • MS SQL adatbázis programozási ismeretek (T-SQL)
  • Visual Studio ismerete (verzió 2010, 2012, 2013)
  • Net keretrendszer ismerete
  • Középfokú angol nyelvismeret

Juttatások:
  • Belvárosi munkahely
  • Bruttó 1000 Ft/órás órabér
  • Tanulmányokhoz igazítható munkaidő
  • Kreatív, önálló munkavégzési lehetőség
  • Dinamikus karrierpálya

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: FX-SOF.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület