www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő gyakornok (Referenciaszám: PJ3948)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.15.
Jelentkezési határidő: 2015.10.17.
Hirdetés azonosító: 982229
lejárt

Székesfehérvári partnerünk megbízásábó keresünk diákot a következő pozícióba:
Szoftverfejlesztő, gyakornok

Feladatok:
- Egyedi szoftverek, rendszerek fejlesztése, üzembe helyezése, felhasználói támogatás
- Automatikus azonosítás-technikai eszközök használatának, üzembe helyezésének, beállításának, technikai támogatása ügyfelek részére
- Fejlesztési és felhasználói dokumentációk készítése

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
- Kommunikációs, valamint műszak dokumentáció-értelmezési, használati szintű angol nyelvtudás
- Heti 4 munkanap vállalása
- Az alábbi programozási nyelvek, programok ismerete: C#, ASP.NET MVC4, HTML, CSS, JavaScript, Delphi, Relációs adatbázis, SQL
- Előny: Firebird ismerete
- Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, szakmailag kihívást jelentő projektek
- Versenyképes fizetés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.