www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ GYAKORNOK (C#)

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Szoftverfejlesztő Gyakornok (C#)

Diktálási Rendszerek Üzletág

Feladatok:

  • Meglévő diktálási szoftverrendszer továbbfejlesztésén való munka
  • Új modulok kialakításában részvétel
  • Új technológiák kipróbálása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • C# tapasztalat
  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Szakmai angol nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Heti 4 napos munkavégzés

Bérezés:

  • br. 952 Ft/óra

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a budaörsi repülőtér közelében

Jelentkezni:

Az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal. A tárgyba írd bele: SZOFTVERFEJLESZTŐ_GYAKORNOK _C# – XI. KERÜLET

Bővebb infó: A +36 20 359 22 22-es telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol