www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő Gyakornok (C#)

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

Célunk a jövőd!
szakmai diákmunka

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat

Diktálási Rendszerek Üzletág

Amennyiben szeretnél:

  • Meglévő diktálási szoftverrendszer továbbfejlesztésén dolgozni,
  • Új modulok kialakításában részt venni, valamint,
  • Új technológiákat kipróbálni

Elvárások:

  • C# tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Érdeklődés új technológiák iránt

Előnyök:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • BME vagy ELTE min. BSC nappali tagozatos tanulmányok
  • JavaScript tapasztalat,
  • Objective - C tapasztalat
Diák Munkatársaink számára az alábbiakat biztosítjuk:
  • Egy sikeres cég biztos hátterét és kiépült infrastruktúráját
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás diákmunkában, majd tanulmányokat követően alkalmazotti státuszban (kölcsönös elégedettség esetén)
  • Felelősségteljes feladatokat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiváló munkakörnyezetet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapattagokat

Munkaidő: heti 4 napos munkavégzés

Bérezés: br. 1191 Ft/óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezni: Fényképes szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen. A tárgyba írjátok bele: Szoftverfejlesztő gyakornok – XI. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol