www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ GYAKORNOK (C#) - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

SZOFTVERFEJLESZTŐ GYAKORNOK (C#)

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot, aki egy lelkes, ambiciózus és tanulni vágyó gyakornok, kivel hosszú távon lehet gondolkodni.

Feladatok:

  • hazánk legnagyobb hirdetőinek kampányainak kezelése
  • riportolás a kampányteljesítményről
  • kampány optimalizálása a legjobb teljesítmény eléréséhez
  • adminisztráció
  • társügynökségekkel való kapcsolattartás
  • ügyfélmeetingeken való részvétel, a senior kollégák támogatása
  • prezentációk készítése

Fizetés: br.: 952 ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • C# tapasztalat
  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Szakmai angol nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Megbízhatóság, felelősségtudat

Előnyök:

  • BME vagy ELTE min. BSC nappali tagozatos tanulmányok
  • JavaScript tapasztalat,
  • Objective - C tapasztalat

Munkaidő: heti 4 napos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a budaörsi repülőtér közelében

E-mailben: az alábbi e-mail címen szakmai önéletrajzoddal. Tárgyba írd bele: SZOFTVERFEJLESZTO_GYAKORNOK

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol