www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő diák

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 804602

Feladatok:
  • Egy világszerte elismert építészeti tervezőrendszer minőségbiztosítási csoportjába keresünk munkatársat belső alkalmazások fejlesztésére
Elvárások:
  • Főiskolai / egyetemi AKTÍV NAPPALIS tanulmányok
  • Java programozási nyelv ismerete (SWT, JFace)
  • SQL ismerete
  • Precíz és igényes munkavégzés
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása
Előny:
  • Perl, C, C++ programozási nyelvek ismerete
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Fizetés:
  • Bruttó 1260 Ft/óra
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 3. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Leveled tárgya legyen: GR-01