www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ (DELPHI)

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol mintegy 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

 Feladatok:

  • MS Windows alapú Elektronikus Irányítási Rendszerünk (MSK EMSY) fejlesztése, standardizálása. E HMI rendszerünk fejlesztése sokrétű és változatos kihívások elé állítja a leendő munkatársat a programozási munka során: adatbázis kezelés, adatcsere vevői rendszerekkel, hálózati kommunikáció, különböző PLC-kkel való kommunikáció, vonalkód olvasók, ipari nyomtatók, mérlegek kezelése
  • Projekt beüzemelés, tesztüzem
  • Projektekhez 2D/3D-s grafikai munkák elvégzése
  • Szerviz, hibajavítás, kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • IT- vagy automatizálás-technika területen szerzett felsőfokú végzettség, illetve azzal egyenértékű képzettség
  • Objektum orientált programozási nyelvvel szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Önállóság, magabiztosság és céltudatosság
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Nagyfokú utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Delphi programnyelv ismerete
  • 3D tervező rendszer ismerete (pl. Inventor)
  • Siemens S5 / S7 vagy más PLC alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő kulturális értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a lenti weboldalon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő